ONLİNE İŞLEMLER


Mentor Online; web üzerinden kullanılan E-Mentor ve cep telefonlarında yer alan IOS ve Android uygulamaları ile ulaşılan Mentor-Mobile’den oluşmaktadır.

E-Mentor, hizmet verdiğimiz firmaların; dijital dünyada elde etmek isteyecekleri her türlü raporu; ister standart formatlarımızda, isterse kendi arzularına göre düzenleye bildikleri; bu raporları adlandırarak ve istedikleri tarih aralığını belirleyerek istedikleri maillere gönderebildiği, tüm dış ticaret verilerine grafiksel raporlar yardımı ile ulaşabildikleri, tüm arşivlerine ve dokümanlarına ulaşabildikleri; tüm bunların yanı sıra anlık olarak da iş takiplerini yapmalarına olanak sağlayan bir portal, dijital bir platformdur. E-Mentor kullanıcıları KPI bazlı olarak gerçekleştirilen her işin performansını da anlık olarak görebilir, istedikleri gibi bunu da design edebilirler. Bu yalnızca E-Mentor’a özel bir uygulamadır.

 

Mentor-Mobile ise, cep telefonu ile ulaşılabilen bir dijital platformdur. IOS ve Android cep telefonlarından indirilen uygulama sayesinde, kullanıcılar, yine kendi şifreleri ile girdikleri mobil uygulamada, E-Mentor’un sağladığı tüm verilere ulaşabilmekte ve anlık olarak iş takibi yapabilmektedirler.

MENTOR Gümrük Mobil Uygulamasını, Google Android marketlerinden İndirebilirsiniz.